עיצוב אתרים בניית אתרים (ראשי) > תנאי שימוש :
ייעוץ והדרכה
עיצוב אתרים
בניית אתרים
קידום אתרים
אתרים שבנינו
הצוות
צור קשר
ראשי
מדריכים:
מדריך הקמת אתר
הגדרת מטרות האתר
בחירת כתובת לאתר
תכנון תוכן האתר
בניית אתר מקצועי
עיצוב אתר
בניית אתרים לוויניים

תנאי שימוש וגלישה באתר

ReyDavid עיצוב ובניית אתרים, מקדמים בברכה את כל הגולשים באתר. האתר www.reydavid.com משמש למתן מידע והכוונה בנושא בניית אתרים, מציג את מוצרינו ומאפשר שמירת קשר עם לקוחותינו.

השימוש באתר מוצע לך כשהוא מותנה בקבלת כל התנאים, ההודעות וההגבלות המפורטים להלן. שימוש באתר ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים, ההודעות וההגבלות שבתנאי שימוש אלה.

שימוש באתר ובתכנים שבו ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS) בהתאם להחלטותינו, ולא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי ריידוויד בגין תכונות השימוש, המגבלות או נכונות ותקפות המידע שבאתר.

האתר מוגבל לשימוש אישי, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רשיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר האינטרנט www.reydavid.com

 

מבלי לגרוע מן האמור, אין אנו אחראים לכל נזק - עקיף או ישיר - שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

 

לשימת לבך,אנו שומרים את הזכות לשנות, לפי שיקול דעתינו, וללא קבלת הסכמת המשתמש, את תנאי השימוש באתר. בכל כניסה לאתר, ניתן יהיה לקרוא את תנאי השימוש בגרסתם העדכנית ביותר.

 

אבטחה
הפרה של מערכות ההגנה הקיימות בחוות השרתים או בשרתים עצמם או במחשבי החברה או במחשבי לקוחות החברה, אסורים בהחלט ועשויים להוות עבירה אזרחית או פלילית בהתאם.

דוגמאות אשר ניתן לכלול ביניהן, אך לא רק, הן:

גישה לאזורים אסורים בשרת, חיטוט, שימוש או סריקת מערכות ונתונים אסורה בהחלט. כל ניסיון לביצוע הונאות אינטרנט מכל סוג שהוא, וביניהן, שיחזור סיסמאות, SNIFFING, HACKING, CRACKING, או כל שיטה אחרת שמוזכרת או שאינה מוזכרת בזאת אסורה ומהווה עבירה פלילית.

כל ניסיון לביצוע אחת מהפעולות הנ"ל ללקוחות ריידוויד האחרים או למשתמשי אינטרנט אחרים באמצעים אותם מספק האתר, ישמשו עילה להגשת תלונה במשטרה.

 

מדיניות החזרות וביטולים

א. כל הרוכש מוצר או שרות באתר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 

ב. להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים):

1. ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר.

2. ברכישת שירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

ג. ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות דואר האלקטרוני  לכתובת  me@reydavid.com ומותנה בקבלת אישור בכתב על  קבלת הביטול.

 טלפון לברורים - 0545354534
ניתן לפנות בכתב בכל שאלה me@reydavid.com

כתובתינו: הערבה 2 ק. מוצקין

 

 
מומלצים
קידום אתרים - קידום אתרים במנועי חיפוש, קידום אתרים בגוגל וקידום אתרים ברשתות חברתיות ימשוך לאתר שלכם כמות גדולה של גולשים שמחפשים את השרותים שלכם וחלק גדול יהפוך ללקוחות.

קידום אתרים - קידום אתרים במנועי חיפוש, קידום אתרים בגוגל וקידום אתרים ברשתות חברתיות ימשוך לאתר שלכם כמות גדולה של גולשים שמחפשים את השרותים שלכם וחלק גדול יהפוך ללקוחות.

עיצוב אתרים - עיצוב אתרים מתייחס לחלק הויזואלי של בניית אתרים, למבנה נכון של דפי האתר לגרפיקה של ממשק האתר ולעיקביות בעיצוב דפי האתר. עיצוב אתרים מקצועי.


נושאים: תנאי שימוש

בניית אתרים
דוד אביגדור
מהנדס תוכנה
מומחה לבניית אתרים

ניהול פרוייקטים
ענבל גרינוולד 
מהנדסת תוכנה

תכנות
אלעד יאיר
מהנדס תוכנה

אודות הצוות - הסיפור שלנובניית אתרים קידום אתרים
ðåùà: תנאי שימוש וגלישה באתר - ריי דוד עיצוב אתרים בניית אתרים מקצועיים    ÷åã ãó: ,bth ahnua udkhav ct,r - rhh sus ghmuc t,rho cbhh, t,rho nemughho
úðàé ùéîåù   |   òéöåá àúøéí   |   áðééú àúøéí   |   ÷éãåí àúøéí   |   öåø ÷ùø